SZUKASZ PRACY ?

ZAPRASZAMY DO APLIKOWANIA

SZUKASZ PRACOWNIKÓW ?

ZNAJDŹ ODPOWIEDNIEGO KANDYDATA

PREV
NEXT

Jesteśmy Agencją Pracy Tymczasowej i Pośrednictwa Pracy.

Naszą misją jest łączenie wykwalifikowanych, doświadczonych i najlepszych dostępnych na rynku pracy pracowników z pracodawcami.

O NAS

JESTEŚMY NAJLEPSI W TYM CO ROBIMY

Dla Kandydatów

Praca tymczasowa to zarówno dobry start, jak i opcja dla tych, którzy potrzebują zmiany. Jeśli nie wiesz dokładnie, w którą stronę chcesz iść to rozwiązanie specjalnie skrojone na miarę Twoich potrzeb.

Dla Pracodawców

Wychodzimy naprzeciw oczekiwaniom Klientów, a nasze rozwiązania dostosowujemy do wymagających realiów obecnego rynku pracy. Oferujemy szereg efektywnych i elastycznych usług z zakresu HR.

O InWork

Inwork Sp z.o.o specjalizuje się w projektach HR na polskim rynku pracy. Dzięki wytrwałej pracy oraz ciągłemu rozwojowi budujemy zaufanie oraz silną pozycję na rynku.

DLA PRACODAWCY

Jesteśmy prawdziwymi łowcami najlepszych kandydatów, dzięki czemu nie będziemy mieli najmniejszego problemu w znalezieniu idealnego pracownika do Twojej firmy. Tworzymy wartość ekonomiczną i uczciwie ją redystrybuujemy.

DLA PRACOWNIKA

Dążymy do wspólnego dobra, z poszanowaniem zasobów naturalnych i ludzkich. Współtworzymy miejsca pracy zgodnie z zasadami ekonomicznymi, prawnymi i humanistycznymi. Tworzymy wartość ekonomiczną i uczciwie ją redystrybuujemy.

DLA PRACODAWCÓW

Czy Twoja firma planuje zwiększyć zatrudnienie?

Obawiasz się, że Twoja firma nie znajdzie odpowiednich kandydatów?

Nie wiesz jak dotrzeć do odpowiednich kandydatów i następnie ich zatrudnić?

Twoje starania w pozyskiwaniu kandydatów nie przynoszą skutku?

 

Dobrze trafiłeś. Z nami znajdziesz odpowiedzi na te pytania, oraz gotowe rozwiązania!

Jak odbywa się współpraca?

Na podstawie analizy potrzeb i sugestii Klienta, dobieramy odpowiednie rozwiązania, takie jak: usługa rekrutacji hybrydowej, bądź usługa pracy tymczasowej. Takie podejście daje naszym Klientom dużą swobodę organizacyjną, oszczędność czasu i korzyści finansowe.

W przypadku wyboru usługi pracy tymczasowej po naszej stronie leży zapewnienie obsługi administracyjnej pracownika tymczasowego, począwszy od: jego pozyskania, zatrudnienia, rozliczenia oraz zrealizowania wynagrodzenia, skończywszy na zakończeniu współpracy z pracownikiem i wystawieniu świadectwa pracy. Odpowiednio dobrane umowy zleceń lub umowy o pracę tymczasową gwarantują niewielkie koszty zatrudnienia przy zachowaniu właściwego bezpieczeństwa pracy.

Jeśli Klient zdecyduje się na usługę rekrutacji hybrydowej, przeprowadzamy pełny proces rekrutacji i selekcji kandydatów z użyciem wielu nowoczesnych metod i narzędzi - również on-line. W zależności od oczekiwań wspieramy Klienta w wyborze odpowiedniego pracownika, już na wstępnym etapie rekrutacji. Rozumiemy jak ważne jest dla Klienta, aby pracownik dobrze zintegrował się z firmą, dlatego oferujemy wsparcie po zatrudnieniu kandydata, budowanie ścieżki kariery, planowanie szkoleń, wielopoziomową analizę profilu kandydata w organizacji.

 Gwarantujemy Twojej firmie:

 • Indywidualne podejście do współpracy,
 • ograniczenie kosztów związanych z pozyskaniem lub zatrudnianiem nowych pracowników,
 • wgląd i decyzyjność w proces rekrutacji niezależnie od usługi- na każdym jego etapie,
 • oszczędność czasu na poszukiwanie odpowiednich kandydatów,
 • dedykowanego koordynatora, który jest odpowiedzialny za cały proces obsługi,
 • ubezpieczenie OC w standardzie w wybranych branżach i stanowiskach,
 • wsparcie w szkoleniach BHP, kierowaniu na badania lekarskie i inne.

Usługa pracy tymczasowej

Nasi Klienci zadają sobie często takie pytania:

 • Jak uniknąć w okresie wzmożonego zapotrzebowania na swoje usługi lub towary problemów związanych z brakiem pracowników?
 • Jak uniknąć trudności w zapewnieniu pracy pracownikom przez cały rok?
 • Dlaczego proces pozyskiwania pracowników jest zbyt kosztowny, długotrwały i nie przynosi efektów, gdy prowadzę go samodzielnie?
 • Dlaczego musi mnie martwić rotacja pracowników oraz straty czasu związane z zatrudnianiem?
 • Czy mogę uciec od biurokracji, a rozliczenie współpracy sprowadzić do jednego dokumentu – faktury?
 • Czy muszę ciągle nadążać za zmieniającymi się przepisami prawa pracy?
 • Dlaczego nie mogę skupić się na strategicznych obszarach rozwoju swojej firmy, a zarządzanie pracownikami oddać specjalistom?

Jeśli choć jedno z pytań pojawia się w Twojej organizacji bez odpowiedzi, rozwiązaniem dla Ciebie jest usługa pracy tymczasowej. Jest to specyficzna forma zatrudnienia, która ma charakter okresowy i ma miejsce pomiędzy trzema podmiotami.

Praca tymczasowa – co to takiego?

Usługa pracy tymczasowej opiera się na współdziałaniu w ramach umowy trzech podmiotów:

 • pracownika, który wystąpi tutaj w roli pracownika tymczasowego i jego dwóch pracodawców,
 • agencji pracy tymczasowej, która rekrutuje pracownika, z którą pracownik podpisuje umowę i która kieruje go później do określonej pracy, rozlicza pracownika, zakańcza z pracownikiem współpracę,
 • pracodawcy użytkownika – wiąże go umowa z agencją pracy tymczasowej, to pod jego kierownictwem i na jego rzecz pracownik tymczasowy wykonuje pracę, ale w sensie prawnym pracodawca użytkownik nie jest pracodawcą dla pracownika tymczasowego. Pracodawca ten wykonuje jedynie obowiązki pracodawcy w takim zakresie, jaki wynika z przepisów oraz z zawartej z agencją umowy, np. zleca pracę i rozlicza pracowników z jej efektu.

Praca tymczasowa - korzyści:

Usługa pracy tymczasowej to przede wszystkim szereg korzyści jakie otrzymuje Klient:

 • nieograniczoną ilość umów o pracę jakie możemy zawierać z pracownikiem tymczasowym,
 • krótki termin – nawet 3 dniowy okres wypowiedzenia umowy o pracę z pracownikiem tymczasowym,
 • w niektórych przypadkach możliwość zastosowania umów cywilno-prawnych, bez oskładkowania ZUS, co znacząco obniża koszty zatrudnienia,
 • cały obszar kadrowo – płacowy realizowany jest przez agencję pracy tymczasowej,
 • brak kosztu rekrutacji pracowników,
 • możliwość objęcia ubezpieczeniem OC działalności agencji pracowników na wybranych stanowiskach i branżach,
 • wiele innych.

Podsumowując, jeśli chcesz wyłącznie kierować bądź zarządzać pracownikami, ale nie chcesz, aby ograniczała Cię cała biurokracja związana z zatrudnieniem, pozyskiwaniem pracowników, obsługą, zadaniami kadrowo – płacowymi -  to nasza usługa jest idealna dla Ciebie.

Tylko w 2018 roku za naszym pośrednictwem w całej Polsce znalazło zatrudnienie ponad 2300 pracowników tymczasowych.

Inwork Sp. z o.o. to wyspecjalizowana organizacja, która jest certyfikowaną agencją pracy tymczasowej. Działamy w pełni legalnie i zgodnie z polskim prawem, posiadamy numer wpisu do rejestru agencji zatrudnienia nr 14 007, oraz polisę ubezpieczeniową OC.

Szukasz pracownika? Zwróć się z tym do nas.

Zapewne nikt tak dobrze nie rozumie pracodawcy jak inny pracodawca? Bardzo dobrze wiemy, że proces rekrutacji i selekcji nowych pracowników nie jest zadaniem łatwym. Dziś, aby pozyskać naprawdę wartościowego pracownika z odpowiednimi kwalifikacjami, należy poświęcić wiele cennego czasu i wykazać się nie lada cierpliwością, a niejednokrotnie także „dobrym nosem”.

Nasi Klienci bardzo często żyją w przekonaniu, że proces rekrutacji to kompromis kwalifikacji i kompetencji pracownika w stosunku do jego oczekiwanego wynagrodzenia. Nasi rekruterzy posiadają wszechstronny warsztat doświadczeń i umiejętności, co również istotne – są bardzo dobrymi negocjatorami.

Usługa rekrutacji hybrydowej zapewnia naszym Klientom przede wszystkim:

 • brak ryzyka i kosztów związanych doborem kandydatów, w sytuacji, jeśli nie spełnią oni stawianych im warunków w trakcie zatrudnienia, lub przerwą zatrudnienie,
 • brak wysokich kosztów procesu rekrutacji na początku, a jedynie niewielkie koszty miesięczne, rozdzielone na dogodną ilość miesięcy,
 • możliwość udziału on-line w doborze pracowników na każdym etapie procesu rekrutacji,
 • możliwość uruchomienia infolinii fizycznej, technicznej, rekrutacyjnej dla każdego procesu rekrutacji,
 • doradztwo w zakresie wysokości wynagrodzeń dla konkretnych stanowisk pracy, ewentualnych form zatrudnienia, zakresu pozapłacowych składników wynagrodzenia oraz systemów motywacyjnych,
 • dostęp online do danych kandydatów zgodny z RODO,
 • wsparcie Klienta w budowaniu ścieżki kariery pracowników, planowaniu szkoleń,
 • wielowymiarową ocenę kandydata na etapie zatrudnienia i po jego rozpoczęciu,
 • pomoc merytoryczną w sytuacjach trudnych

1. Jaki jest koszt usługi pracy tymczasowej i od czego zależy?

Dopiero poznaniu oczekiwań i wytycznych pracodawcy, względem kandydatów, ale również warunków pracy i płacy jakie zapewnia Klient nowym pracownikom, jesteśmy w stanie oszacować wartość naszej oferty i docelowo szacunkowy koszt współpracy. Na wynagrodzenie składa się:

 • Całkowite koszty zatrudnienia pracowników (realny koszt jaki ponosi zawsze pracodawca, niezależnie czy jest nim podmiot, którym jest np. agencja pracy tymczasowej). Jeśli u Klienta jest to nowe stanowisko lub Klient oczekuje doradztwa w zakresie określenia warunków pracy i płacy jakie musi zapewnić pracownikowi, chętnie podzielimy się swoją wiedzą i doświadczeniem.
 • Marża agencji pracy tymczasowej, procentowa lub ryczałtowa kwota, w ramach której agencja pracy tymczasowej pozyskuje pracowników, prowadzi obsługę administracyjną, kadrowo – płacową. Wysokość marży określamy zawsze indywidualnie od złożoności projektu z jakim musimy się zmierzyć, ale także od planowanej długości współpracy Klienta z agencją pracy tymczasowej.

Naszą ofertę, zarazem kalkulację przedstawiamy zawsze w przejrzysty sposób, aby Klient wiedział wszystko o ponoszonych przez siebie kosztach oraz ich wpływie na wartość umowy.

2. Czym różni się usługa pracy tymczasowej od outsourcingu usługi?

Zacznijmy od tego, że Inwork nie oferuje outsourcingu usługi, lecz usługę pracy tymczasowej. Dla wielu Klientów różnice są niewidoczne na co dzień, jednak są istotne z punktu widzenia warunków współpracy. Outsourcing usługi to przede wszystkim oddelegowanie do zewnętrznej firmy całego procesu (A-Z) i oczekiwanie na wynik, natomiast usługa pracy tymczasowej jest jedynie mechanizmem wsparcia Klienta przeważnie w przypadku braku pracowników. W outsourcingu usługi firma zewnętrzna otrzymuje generalnie zlecone zadania i dla zlecającego nie ma znaczenia jakimi środkami, czy też zasobami je wykona. W naszym przypadku agencja pracy tymczasowej głównie wspiera Klienta, poprzez zapewnienie określonej ilości pracowników, którymi kieruje Klient. On też rozlicza ich z wykonanych zadań.

3. Jakie Klient ponosi koszty i kiedy, przy skorzystaniu z usługi rekrutacji hybrydowej?

Dla wielu naszych Klientów zaczynających współpracę z naszą agencją, usługa rekrutacji nie jest czymś nowym. Mają bardzo często nieprzyjemne doświadczenia, które polegały na ponoszeniu przez nich kosztów, w sytuacji, w której zrekrutowany pracownik, nie sprawdzał się na nowym stanowisku, lub po prostu z niego rezygnował.

Nasze podejście do współpracy jest zupełnie inne. Nasz Klient nie ponosi żadnych kosztów na początku współpracy, a jedynie niewielkie miesięczne w trakcie jej trwania - jeśli spełnione będą jego oczekiwania. Zakładamy na początku minimalny okres zatrudnienia kandydata u Klienta lub określoną ilość zadań jakie musi zrealizować nowo zatrudniony. Określamy dodatkowo cenę jednostkową za wykonane zadanie lub za obecność w pracy. To właśnie ta wartość jest kluczowa przy szacowaniu budżetu na rekrutację. Innymi słowy koszt rekrutacji hybrydowej jest rozłożony ma miesiące lub zadania, jeśli nowo zatrudniony przyczyni się do ich spełnienia. Klient w sposób proporcjonalny zapłaci nam wtedy za naszą usługę w niewielkich miesięcznych ratach. Jeśli natomiast pracownik nie wykonuje swoich zadań lub jest po prostu nie obecny w pracy, wtedy nasz Klient nie ponosi kosztu rekrutacji.

4. Od czego zaczynamy, jakie są koszty na starcie?

Na początku Klient nie ma żadnych kosztów, nie licząc czasu jaki Klient musi poświęcić na określenie wymagań stawianych kandydatom. Oczywiście my też na tym etapie wspieramy w tym Klientów. Niezależnie od wybranej usługi, podpisujemy z Klientem dedykowaną umowę ramową, która jest podstawą do formułowania zleceń. Umowa określa wzajemne relacje, zobowiązania pomiędzy Klientem a nami. Już po podpisaniu umowy przygotowujemy się do współpracy, dzięki czemu możemy szybciej i elastyczniej reagować na potrzeby Klienta.

Zasadniczo dopiero skierowanie zlecenia może stanowić podstawę do naliczenia kosztu współpracy, ale tylko wtedy, kiedy Klient otrzyma usługę zgodnie z swoimi oczekiwaniami.

Wybrane metody rekrutacji hybrydowej:

Direct Search

Szukamy kandydatów, którzy precyzjnie spełniają wymagania.

Testy kompetencyjne

Wnikliwie oceniamy kompetencje Kandydatów za pomocą testów.

Centrum oceny Assessment Center

Specjaliści Inwork organizują procesy oceny kompetencji by znaleźć najlepszego Kandydata.

Rozwiązania symulacyjne

Możemy oceniać kompetencje, ale również je rozwijać.

Zebranie referencji

Referencje to ciągle skuteczna forma poznania proflu Kandydata.

Wyłonienie kandydata

Znalezienie Pracownika to nie koniec. Jego rozwój też jest dla nas ważny.

DLA PRACOWNIKÓW

Największą wartością naszej firmy jest Twoje zadowolenie, motywacja i chęć rozwoju. Staramy się wspierać Ciebie w podejmowaniu codziennych decyzji.  Serdeczne zapraszamy do zapoznania się z informacjami skierowanymi dla pracowników firmy Inwork Sp. z o.o. . Regularnie publikujemy aktualności między innymi z zakresu prawa pracy.

Aby otrzymywać informację proszę skorzystać z formularza newsletter na dole strony. Zachęcamy również do odwiedzin profilu na Facebook oraz Linkedin.

W razie dodatkowych pytań służymy  pomocą.

Prosimy o kontakt z konsultantem (numer telefonu bądź adres e-mail znajduje się w nagłówku umowy zlecenia, w przypadku umowy o pracę  – w załączniku do umowy). 

Pozostajemy do Państwa dyspozycji.

Zespół pracowników Inwork Sp. z o.o. .

Informacja o sposobie wnioskowania o zaświadczenia

1. Zgłoszenia o wystawienia zaświadczenia prosimy kierować wyłącznie mailowo na specjalny adres: kadry@inwork.pl

Uwaga! Prosimy o niewysyłanie wniosków na imienne @ pracowników Inwork

2. Wniosek powinien zawierać dane identyfikacyjne: Imię i nazwisko wnioskodawcy, PESEL wnioskodawcy, Pracodawca Użytkownik (Zakład, w którym wykonywana jest praca), Rodzaj umowy (umowa o pracę tymczasową, umowa zlecenie), Okres zatrudnienia, którego dotyczy wniosek, Zakres (jakie dane pracownik chce mieć na zaświadczeniu, rodzaj zaświadczenia), Kontakt telefoniczny, Adres do korespondencji, Czytelny, odręczny podpis wnioskodawcy.

3. Dla Państwa wygody przygotowaliśmy gotowy formularz wniosku, który można pobrać klikając w poniższy link.

POBIERZ FORMULARZ

4. Przyjmujemy także niestandardowe druki zaświadczeń (np. z banków, urzędów). Należy pamiętać, że urzędy / banki mogą oczekiwać podania danych na własnych wzorach. Upewnij się, że w Twoim przypadku tak nie jest. Wypełnione zaświadczenie będzie odesłane listem zwykłym do wnioskującego, chyba, że wnioskujący pisemnie udzieli zgody na wysłanie zaświadczenia pod adres instytucji czy banku.

5. Zaświadczenie zostanie wysyłane na wskazany adres.

6. Prosimy o dokładne i szczegółowe podawanie danych do wystawiania zaświadczeń, aby wykluczyć konieczność kilkukrotnego wystawiania zaświadczeń.

Więcej informacji można uzyskać pod numerem infolinii (32) 307 93 00

Zgłoszenia dotyczące wystawienia dokumentu związanego z zatrudnieniem, np. duplikatu umowy, duplikatu świadectwa pracy - prosimy kierować na adres: biuro@inwork.pl

Dla Państwa wygody przygotowaliśmy gotowy formularz, który można pobrać klikając w poniższy link.

POBIERZ FORMULARZ 

Do kiedy pracodawca musi przekazać PIT pracownikowi?

 • Pracodawcy mają czas do 28 lutego na przekazanie PIT pracownikowi.

W jaki sposób pracownik otrzyma PIT?

 • Jeżeli pracownik wyraził zgodę na otrzymanie PIT drogą elektroniczną, PIT zostaje wysłany na skrzynkę e-mail wskazaną w kwestionariuszu osobowym.
 • Niezależnie od powyższego PIT zostanie wysłany na adres korespondencyjny wskazany w kwestionariuszu osobowym do 28 lutego.

Pracownik nie otrzymał PIT?

 • Na ogół powodem jest niepodjęcie listu przez pracownika w terminie z placówki poczty, błąd adresu doręczeń spowodowany zmianą adresu zamieszkania, itp. Niezależnie od okoliczności, jeśli nie otrzymali Państwo PIT w ww. terminie, prosimy o niezwłoczny kontakt z infolinią (32) 307 93 00 lub droga e-mail: biuro@inwork.pl

Do kiedy pracownik ma czas rozliczyć się z fiskusem?

 • Większość Polaków rozlicza się z fiskusem do końca kwietnia.

Kiedy pracownik nie otrzyma PIT?

 • Obowiązek składania rocznego zeznania PIT nie ciąży na podatnikach, których jedyny lub wszystkie dochody w ciągu roku podatkowego zostały rozliczone z fiskusem na zasadzie stałej wysokości ryczałtu, są wymienione w ustawie o dochodach zwolnionych z podatku lub na podstawie rozporządzenia zaniechano w ich przypadku poboru podatku.
 • Podatnicy nie muszą składać deklaracji PIT, gdy w ciągu roku wykonywali obowiązki na podstawie jednej lub kilku umów zleceń, z których żadna nie opiewała na więcej niż 200 zł. Dzieje się tak, ponieważ w takich przypadkach dochód rozliczany jest ryczałtowo. Płatnik odprowadza na rzecz podatnika składkę w wysokości 18 proc. przychodu, która jest ostatecznym rozliczeniem z fiskusem.
 • Poza tym zdarza się, że opodatkowany przychód zostaje wyjęty spod obowiązku podatkowego, co oznacza, że jeśli jest to jedyny przychód, składanie zeznania podatkowego okaże się niepotrzebne. Szereg źródeł przychodu zwolnionych z obowiązku podatkowego znajduje się w art. 21 ustawy o podatku dochodowym od osób fizycznych.

Uwaga! Należy pamiętać, że jeśli jedyny dochód pracownik otrzymał w styczniu za pracę w grudniu (np. pracownik wykonywał pracę w grudniu 2018 r, a wypłata wynagrodzenia związana z pracą nastąpiła w styczniu 2019 r), nie uzyska deklaracji PIT od pracodawcy w roku 2019, lecz w roku kolejnym - 2020 roku.

DLA KANDYDATÓW

Szanowny Kandydacie!

Jeśli trafiłeś na naszą stronę internetową to znak, że poszukujesz nowej pracy. Dobrze się składa, bo u nas każdego dnia możesz uzyskać wiele interesujących i wartych uwagi ofert pracy.
Oferty, które znajdziesz dzięki nam dotyczą niemal wszystkich branż.

Jesteś fachowcem i szukasz nowego miejsca pracy?
Chcesz sprawdzić się w nowej roli, szukasz wyzwań zawodowych?
A może jesteś świeżo upieczonym absolwentem uczelni wyższej i szukasz pierwszej pracy?

Ten portal to idealne miejsce dla Ciebie. Tutaj masz szansę rozpocząć, albo rozwinąć swoją karierę zawodową.

1.Co to jest praca tymczasowa?

To elastyczna forma zatrudnienia. Praca na takiej zasadzie polega na: pracownik formalnie zatrudniony jest przez agencję pracy - Inwork, a swoje obowiązki wykonuje u pracodawcy, z którym agencja współpracuje. Oznacza to, że taka forma współpracy nie łączy bezpośrednio pracowników z pracodawcą – użytkownikiem, a jedynie agencją pracy, która przez określony czas jest pracodawcą dla pracownika.

2. Kim jest pracodawca-użytkownik?

To podmiot, na rzecz którego (i u którego) pracownik tymczasowy wykonuje pracę. Innymi słowy, to użytkownik, do którego Inwork deleguje pracownika.

3. Kto właściwie jest moim pracodawcą?

W przypadku pracy tymczasowej formalnym pracodawcą zawsze jest agencja pracy Inwork. To agencja wypłaca wynagrodzenie. Osoba poszukująca pracy, zawiera z agencją pracy umowę zlecenie lub umowę o pracę tymczasową, jednak zadania przewidziane w tejże umowie wykonuje nie w siedzibie agencji, ale na rzecz i pod kierownictwem innego podmiotu: pracodawcy - użytkownika, do którego jest kierowana.

4. Czy pośrednictwo pracy jest odpłatne?

Zgodnie z obowiązującym prawem – NIE. Agencja pracy Inwork nie pobiera od pracowników żadnych opłat – ani za zarejestrowanie się w bazie potencjalnych pracowników, ani za pomoc w znalezieniu pracy, za zatrudnienie włącznie.

5. Jak długo czeka się na ofertę pracy?

Czas oczekiwania na ofertę jest trudny do sprecyzowania. Wszystko zależy od sytuacji jaka panuje na rynku pracy, czyli aktualnego zapotrzebowania poszczególnych pracodawców-użytkowników. Zdarza się jednak, że osoby zgłaszające się do Inwork zaczynają pracę od razu. Kluczowe może okazać się tutaj CV kandydata. Dlatego zachęcamy do rzetelnego przygotowania informacji o sobie i zawarcia ich w CV.

6. Jak powinno wyglądać poprawne CV?

Spotykamy się z wieloma wariantami tego dokumentu, nie ograniczamy Państwa do wyboru jednego z nich. Zasadniczo jednak CV powinno zawierać zawsze: dane osobowe i kontaktowe, opis wykształcenia i uprawnień, doświadczenie zawodowe, opis umiejętności i kompetencji. Informacje prosimy układać chronologicznie od najnowszych do najstarszych. Kluczowe może okazać się wyrażenie zgody na udział w rekrutacji, poprzez zamieszczenie odpowiedniej klauzuli ochrony danych osobowych zgodnie z RODO.

7. W jaki sposób mogę przekazać agencji swoje CV?

Wystarczy zaaplikować na jedną z naszych ofert pracy.

8. Jeśli żadna z obecnie prowadzonych rekrutacji Inwork Sp. z o.o. nie spełnia jednak Państwa oczekiwań lub chcieli by Państwo przekazać nam swoje CV do udziału w przyszłych rekrutacjach, prosimy o skorzystanie z poniższego linku:

LINK

Jeśli link nie jest u Państwa aktywny, prosimy o wklejenie jego zawartości do przeglądarki www.

9. Czy okres pracy na umowę o pracę tymczasową liczy się do stażu pracy?

Tak, jak każda umowa o pracę.

10. Jak długo mogę pracować u jednego pracodawcy - użytkownika?

Tę kwestię określa Ustawa z dnia 9 lipca 2003r. o zatrudnianiu pracowników tymczasowych z późniejszymi zmianami. Łączny czas pracy tymczasowej na rzecz tego samego pracodawcy-użytkownika nie może przekroczyć 18 miesięcy w okresie obejmującym 36 kolejnych miesięcy.

Do okresu zatrudnienia wlicza się wszystkie okresy oddelegowania pracownika od tego samego pracodawcy użytkownika, nie jest wymagana ciągłość zatrudnienia.

11. Czy pracownikowi tymczasowemu przysługuje urlop?

Tak, każdemu pracownikowi tymczasowemu zatrudnionemu na umowę o pracę przysługuje urlop w wymiarze 2 dni za każdy miesiąc pozostawania w dyspozycji jednego pracodawcy użytkownika.

12. Jak wygląda proces rekrutacji pracownika tymczasowego?

Wystarczy zaaplikować na jedną z naszych ofert pracy lub po prostu przesłać nam swoje CV. W zależności od oferty jaką jest zainteresowany pracownik, pierwszym etapem może być rozmowa kwalifikacyjna w agencji lub bezpośrednio u pracodawcy użytkownika. W niektórych sytuacjach rozmowy kwalifikacyjne uzupełniane są o zadania praktyczne, testy itp. Wszystko po to, aby lepiej rozpoznać kompetencje i ocenić kwalifikacje kandydata do pracy na danym stanowisku. Jeśli kandydat spełni oczekiwania pracodawcy - użytkownika, otrzymuje ofertę pracy, podpisuje umowę, rozpoczyna pracę. Cały proces rekrutacyjny trwa od kilku godzin do kilku dni.

13. Jakimi rodzajami ubezpieczenia objęty jest Pracownik Tymczasowy?

Inwork zapewnia pełen pakiet ubezpieczeń społecznych (emerytalne, rentowe, chorobowe i wypadkowe) oraz ubezpieczenie zdrowotne. Dodatkowo oferujemy pracownikom możliwość skorzystania z odpłatnego dodatkowego ubezpieczenia grupowego na życie (bardzo atrakcyjne warunki), współfinansowanego przez pracodawcę. Po więcej informacji w tym zakresie zapraszamy na infolinię (32) 307 93 00

14. Ile można zarobić pracując za pośrednictwem Inwork?

Wysokość wynagrodzenia zależy od wielu czynników. Na przykład od wykształcenia kandydata, doświadczenia zawodowego, dyspozycyjności i kwalifikacji. Zgodnie z obowiązującymi przepisami wysokość wynagrodzenia pracownika tymczasowego zależy od uposażenia, jakie na danym stanowisku przewiduje pracodawca-użytkownik.

15. Jak wygląda rozwiązanie umowy?

Rozwiązanie umowy o pracę tymczasową jest możliwe przy zachowaniu okresu wypowiedzenia. W przypadku umów zawieranych na okres do 14 dni obowiązuje 3-dniowy okres wypowiedzenia, w przypadku umów powyżej 14 dni – okres wypowiedzenia wydłuża się do 7 dni. W szczególnych przypadkach możliwe jest rozwiązanie umowy za porozumieniem obu stron.

Mamy nadzieję, że choć w małym stopniu rozwialiśmy Państwa wątpliwości. W przypadku dodatkowych pytań zachęcamy do kontaktu z naszą infolinią (32) 307 93 00 

AKTUALNE OFERTY PRACY

Brak ofert dla Ciebie?

Nie znalazłeś/aś odpowiedniej oferty pracy wśród aktywnych rekrutacji? Złóż aplikację mimo to!

REFERENCJE

Firma Inwork Sp. z o.o. jest sprawdzonym parterem od wielu lat. Wspólnie zrealizowaliśmy wiele projektów rekrutacyjnych dostarczając naszej Spółce pracowników z kwalifikacjami.

Piotr Wilczek

Dyrektor Zarządzający
Pełen profesjonalizm i zrozumienie filozofi jakich pracowników poszukujemy.

Justyna Przedźwięk

Dyrektor ds. HR
Firma Inwork pomogła mi odnaleźć pracę zgodnie z moim kwalifikacjami.

Łukasz Szwajnos

Operator maszyn CNC

NAJNOWSZE ARTYKUŁY

Inwork Sp. z o.o.

ul. Kasprzaka 76
41-303 Dąbrowa Górnicza

NIP 6342858462
REGON 146531862
KRS 0000450165

Infolinia
tel. 32 307 93 00
biuro@inwork.pl

Dział rekrutacji
hr@inwork.pl

Dział sprzedaży usług

handlowy@inwork.pl

InWork

Inwork Sp zoo realizuje projekty HR na polskim rynku pracy. Dzięki zaufaniu Klientów oraz ciągłemu rozwojowi budujemy zaufanie oraz silną pozycję w branży HR.

FORMULARZ ZGŁOSZENIOWY

Proszę wypełnić to, a my skontaktujemy się z Tobą tak szybko, jak to możliwe!

NEWSLETTER

Dołożymy wszelkich starań, aby dostarczyć wartościowe materiały i informacje.

TOP