STRATEGICZNY PŁATNIK ZUS

O/ZUS Sosnowiec na podstawie własnych, wewnętrznych kryteriów zakwalifikował Naszą Agencję Pracy do strategicznej grupy "Płatnik Strategiczny ZUS". Wyróżnienie okazało się tym bardziej okazałe, że znaleźliśmy się tam jako jedna z zaledwie 100 firm funkcjonujących w Naszym rejonie.

LIDER GOSPODARKI REGIONALNEJ

Europejski Ośrodek Rozwoju Gospodarki zdecydował się na nominowanie Nas do ogólnopolskiej nagrody gospodarczej Lider Gospodarki Regionalnej za istotny wpływ na rozwój społeczno - gospodarczy naszego regionu oraz wprowadzenie pozytywnych zmian ilościowych, jakościowych i strukturalnych.

SYMBOL PARTNERA W BIZNESIE

"Monitor Biznesu" nominował Nas do tego typu wyróżnienia za sprawą reprezentatywności i tożsamości Naszej Agencji Pracy z działalnością całej branży HR. Redakcja informuje, że jej celem jest wsparcie najlepszych organizacji, przyczyniające się do zaawansowanej formy promocji z różnych gałęzi gospodarki i sfery społecznej.

MADE IN POLAND 2020

Nagroda Made in Poland - przyznana Nam, tak jak i inne nagrody i wyróżnienia, w 2020 roku - w swoim podstawowym założeniu ma na celu wyeksponowanie potencjału polskich przedsiębiorców, którzy na co dzień mają znaczący wpływ na kształt i rozwój polskiej gospodarki, niezależnie od branży czy gałęzi przemysłu.

RZETELNY PRACODAWCA

Polska Agencja Przedsiębiorczości i redakcja "Forum Przedsiębiorczości" w 2020 roku nominowały Nas do nagrody Rzetelny Pracodawca. Kapituła konkursowa swój wybór argumentowała profesjonalizmem i innowacyjnością, jakimi Agencja Pracy InWork wyróżniła się na tle konkurentów branżowych.

Inwork Sp. z o.o.

ul. Kasprzaka 76
41-303 Dąbrowa Górnicza

NIP 6342858462
REGON 146531862
KRS 0000450165

Infolinia
tel. 32 307 93 00
biuro@inwork.pl

Dział rekrutacji
hr@inwork.pl

Dział sprzedaży usług

handlowy@inwork.pl

TOP